O farnosti

ThLic. Radoslav GejgušFarár

Pôvodom: Fekišovce,

nar. 25. 11. 1976 Michalovce,

ord. 15. 6. 2002 Košice

Vo farnosti od: 01. 07. 2011

Mgr. Matúš HatokKaplánPôvodom: Petrovany

nar. 8. 2. 1988 Prešov,

ord. 14. 6. 20014 Košice

Vo farnosti od: 01. 07. 2017

ZOZNAM PREDCHÁDZAJÚCICH FARÁROV

Mgr. Palečko Roman Dominik

2008-2011

Mgr. Slovák František

1993-2000

Anderko Imrich

1980-1990

Štroncer Andrej

1971-1975

Kmec Vojtech

1954-1959

Jančáry Vojtech

1931-1940

Gallé Marcel

1911-1924

Hanusovszky Štefan

1898-1900

Szabó Konštantín, OFM

1882-1896

Marczényi Ján

1822-1854

Török Ján

24.04.1803-1814,1822

Buday Cyprián

1778-1801, 24.04.1803-1814,1822

Ujhely Martin

1746-1750

Sigismundi Martin

1723-28

Sztanyák Adam

1701-1718

Mgr. Radvanský Stanislav

2000-2008

Mgr. Gajdoš Jaroslav

1990-1992

Zlatohlavý Anton

1975-1979

Pál Ján

1959-26.10.1971

Sabol Ľudovít

1940-1954

Macejko Július

1925-18.06.1931

Čupák Rudolf

1900-1912

Szkárossy Štefan

1896-1898

Tomanóczy Anton

1854-1881

Lukács Andrej

1822 doč. adm.

Janik Anton

1801-1803

Scholtz František

1750-1778

Kolárczy Ján

1718-1723

Kolárczy Ján

1718-1723

ZOZNAM PREDCHÁDZAJÚCICH KAPLÁNOV

Mgr. Radoslav Sabol2012-2017
Mgr. Peter Obšitník2009-2012
Mgr. Emanuel Čurík2006-2007
Mgr. Marián Gurský2002-2005
Ján Poráts1820-1821
Mgr. Peter Sabol2012-2013
Mgr. Peter Tirpák2007-2009
Mgr. Marek Hospodár2005-2006
Mgr. Peter Ceľuch2001-2002

Spracované podľa Dejiny košického arcibiskupstva VII. a Košické presbytétium (1804-2006)