Pozvánka na Milosrdnú kvapku krvi

Pozvánka na Milosrdnú kvapku krvi

„Nik nemá väčšiu lásku ako ten, kto položí svoj život za svojich priateľov.“Jn 15,13

Pán Ježiš položil život za každého z nás, nielen za svojich priateľov. Od nás sa to nečaká, aspoň nie vo štvrtok, 14. septembra. V tento deň máme všetci, ktorým to zdravie a povinnosti dovolia, možnosť pomôcť blížnemu. Podať pomocnú ruku vo forme svojej vlastnej krvi. Nikdy nevieme, kedy krv niekoho iného budeme potrebovať.
Bonusom pre darcov bude aj predlžiť si predlžený víkend. 😉 No, čo vy na to? Oplatí sa? Veríme, že áno. Zoberte svojich známych, kamarátov, kolegov, rodinu a príďte na faru v Jarovniciach od 8:00 do 11:00 hod. Tešíme sa na vás! O občerstvenie a dobrú náladu, aj keď bude tiecť krv, bude tak ako vždy postarané.

Share this post