„JA SOM PÁN BOH TVOJ, NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA.“

„JA SOM PÁN BOH TVOJ, NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA.“

„JA SOM PÁN BOH TVOJ, NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA.“

-Prvé a najzákladnejšie prikázanie!-

      Na internete sa rozmáhajú rôzne skupiny, stránky, ktoré sa tvária ako kresťanské stránky, zverejňujú kresťanské obrázky, majú kresťanské názvy. Niektorých kresťanov zaháňajú „do kúta“ svojimi výzvami typu: Ak miluješ Boha, vlož AMEN; Dotkni sa Eucharistie a čoskoro ťa Boh navštívi v podobe šťastia; Dotkni sa kríža… Nato Vám príde odpoveď, niekedy niekoľko odpovedí  typu: že ste najšťastnejší človek, že ste to, či ono urobili….

      Neklikajte na tieto obrázky, nepíšte žiadne odpovede, ani príspevky. Človek je ovplyvniteľný a tak tí zbehlejší to využívajú. Kresťan katolík je vedený Duchom Svätým, ak máte čo i len trošku pochybnosť, je tu už znak toho, že to nie je s „kostolným poriadkom“. Tak ako je čierna mágia, je aj biela a toto je tá biela mágia, ktorá je rovnako nebezpečná. Nie sme v dobe nevedomosti, kedy ľudia verili poverám, lebo si nevedeli vysvetliť rôzne veci. Boh k nám hovorí inak, nie cez podmienky na internetovej stránke, ktorú vytvorili ľudia, len Ho treba vedieť počúvať.  Boh je pri nás, v nás, s nami. Boh nás sprevádza na našej ceste životom bez podmienok. On nám udeľuje dobrodenia, ktoré potrebujeme, ak nám slúžia k spáse, nie kliknutie na odkaz na internete. Odložte strach z toho, že sa vám niečo stane, ak nepristúpite na výzvu, ale spojte sa modlitbou s Duchom Svätým a budete najšťastnejší človek, aj keď nekliknete na obrázok, či nevložíte AMEN.

Share this post