MODLITBOU MENÍME SLOVENSKO

MODLITBOU MENÍME SLOVENSKO

     Tak ako v roku 2012, tak aj tento rok sa spúšťa 40 dní modlitieb a pôstov. Cieľom je vytvorenie modlitbovej a pôstnej reťaze, ktorá začne 26. januára a vrcholiť bude v deň volieb, teda 5. marca 2016.

Modlitebná kampaň 40 dní je realizovaná Združením kresťanských spoločenstiev mládeže v rámci projektu Tvoja vec! Cieľom je pozvať a motivovať ľudí k modlitbe a pôstu za voľby do Národnej rady, ktorých výsledok bude priamo ovplyvňovať budúcnosť našej krajiny!  Ako kresťania veríme, že Boh môže skrze naše modlitby a pôst zasiahnuť do diania na Slovensku. Myslíme si, že túžbou Boha je, aby hodnoty kresťanstva ako spravodlivosť, čestnosť, úcta k životu boli aj v politike. A my máme byť tí, ktorí uplatňovanie týchto hodnôt od politikov očakávajú. Chceme stáť a volať na Pána, aby sa nad Slovenskom otvorilo nebo. Preto potrebujeme aj tvoj hlas. Táto kampaň  je pozvánka pre všetkých kresťanov, ktorí veria v silu modlitby a pôstu. To ako dopadnú, bude mať vplyv
aj na teba, tvoju rodinu, prácu, deti….

Táto kampaň nie je zameraná na preferovanie žiadnej politickej strany alebo hnutia.

REGISTRÁCIA do kampane prebieha na stránke:[button link=“//40dni.krestanvpolitike.sk/“ color=“bordo“ text=“grey“ window=“yes“]40dni.krestanvpolitike.sk[/button]

Je to TVOJA VEC!

Share this post