Nové fotografie

Nové fotografie

      Najdôležitejšie sviatky roka, sviatky Veľkej noci, sú už za nami. Veľkonočné obdobie však ešte trvá. V kostoloch sa stretávame so sochou Víťazného Krista. Veľkonočná svieca sprevádza každú bohoslužbu svojím svetlom, svetlom Vzkrieseného Krista, svetlom Života. Plameň, ktorý bol v nás zapálený pri krste, horí v nás tak, ako mu to sami dovolíme. Na niektoré okamihy z týchto najdôležitejších sviatkov roka si môžete pospomínať vďaka [button link=“http://www.farnostjarovnice.sk/wp-content/gallery/#/content/Slavenia/velkanoc/velkanoc2016/“ color=“yellow“ text=“dark“ window=“yes“]fotografiám[/button]  v našej galérii.

      Na prezentačnej fotografii môžete vidieť, ako otec arcibiskup zapózoval s našimi mladými na stretnutí, ktoré bolo prípravou na Svetové dni mládeže v Krakowe. Konalo sa v sobotu pred sviatkom Božieho milosrdenstva. Fotogalériu sme doplnili aj [button link=“http://www.farnostjarovnice.sk/wp-content/gallery/#/content/Slavenia/Sviatokboziehomilosrdenstva/Nedelaboziehomilosrdenstva2016/“ color=“yellow“ text=“dark“ window=“yes“]fotografiami[/button]  z tohto sviatku.

Share this post