Nové fotografie v galérii

Nové fotografie v galérii

         V našej farnosti to žije. Sviatosť birmovania, sviatosť prvého svätého prijímania na trikrát a mnoho iných aktivít, ktoré sa opakujú každoročne v mesiacoch mája a jún. Najbližšiu sobotu sa tešíme a pozývame všetkých o 20:00 hod. na Vigíliu sviatku Zoslania Ducha Svätého. Ale čo sa nedeje každý rok je putovanie do Fatimy a ďalších pútnických miest na tejto trase. Takejto [button link=“http://www.farnostjarovnice.sk/wp-content/gallery/#/farskeakcie/putdofatimy17-2652017/“ size=“large“ color=“blue“ text=“black“ window=“yes“]púte[/button] sa zúčastnili naši veriaci spolu s pánom kaplánom Radoslavom, kde sa stretli s otcom arcibiskupom Bernardom. Kým jedni putovali, druhí sa kultúrne vyžívali na predstavení [button link=“http://www.farnostjarovnice.sk/wp-content/gallery/#/farskeakcie/ochotnicizacmvnasejfarnosti/“ size=“large“ color=“green“ text=“black“ window=“yes“]Ženský zákon[/button], ktoré pripravili ochotníci z ACM Prešov pod vedením vdp. Jozefa Mrúza, ktorý si v predstavení aj zahral. Najbližšie naši dôchodcovia putujú do Wadovic, rodiska sv. Jána Pavla II. a na Zebrzydowsku kalváriu. Už teraz sa tešíme na fotografie aj z tejto púte.

Share this post