POZVÁNKA na 10. jubilejnú kvapku krvi

POZVÁNKA na 10. jubilejnú kvapku krvi

14. septembra slávime sviatok Povýšenia sv. kríža, patrocínium filiálneho kostola v Močidľanoch. Kríž je znakom spásy, na ňom náš Spasiteľ vylial svoju predrahú krv, aby sme my mohli žiť. Jeho krv nám zachránila náš večný život.

Každý z Vás môže zachrániť život, časný život, svojho blížneho. Neviete ako? Je to jednoduché! Príďte na farský úrad  a darujte krv! 14. septembra 2012 od 7:00 do 10:30 to bude už desiaty krát, čo na našej fare potečie krv. Vy, ktorí ste tu boli po prvý krát a máte za sebou deväť odberov,  neváhajte a príďte na jubilejný odber, aby ste mohli získať BRONZOVÚ plaketu za prvých desať odberov. Tešíme sa na Vás, oslovte aj svojich priateľov a známych.

Tento, pre darcov  voľný  deň ukončíme odpustovou  sv. omšou vo filiálnom kostole v Močidľanoch.

Share this post