Pozvánka na 11. kvapku krvi

Pozvánka na 11. kvapku krvi

 

„Pane, daj, aby sme počúvali tvoj hlas a nezatvrdzovali si srdcia.“ Budeme počuť 17. januára v našich kostoloch pri sv. omšiach. V našej farnosti to bude znieť oveľa slávnostnejšie než v iných kostoloch.                            V našom farskom kostole budeme oslavovať Nebeského Otca spolu s naším patrónom sv. Antonom –opátom. Odpustovej slávnosti, ako už býva zvykom, bude predchádzať tradičná kvapka krvi, tento krát už 11. milosrdná kvapka krvi. Pozývame vás všetkých urobiť si predĺžený víkend, ktorý začne vo štvrtok večer na sviatok sv. Antona, opáta, bude pokračovať v piatok darovaním krvi a vyvrcholí v nedeľu odpustovou slávnosťou. Tešíme sa na vás.

Miesto a čas 11. milosrdnej kvapky krvi: Fara Jarovnice, piatok, 18. januára 2013, od 7:30 hod. do 10:30 hod. Všetci ste srdečne vítaní!

Nech Náš milostivý Pán Boh odmení každú vašu obetu. 

 

Share this post