TURNAJ OTCOV A SYNOV

TURNAJ OTCOV A SYNOV

     V našej farnosti to žije, len niektorí nie sú spokojní. Vyčítajú nám, že na fare sa robia akcie len pre ženy a deti. A ešte pre Antonov. A čo takí Stanovia, Jankovia, Rasťovia, Jožkovia, Paľovia?

   Prezradíme vám, že takto to bolo len do uplynulej soboty. Čo sa stalo v sobotu 21. januára? V telocvični hornej školy sa stretli otcovia a synovia na futbalovom turnaji, spolu ich bolo 24 aj s pánom kaplánom. Na fotografii ich môžete vidieť v plnej paráde. Bolo že to radosti, zábavy a súťaženia. Rozdelili sa na šesť mužstiev, jedno družstvo tvorili štyria hráči, otec hral spolu so synom. A ako to dopadlo?

  1. miesto: družstvo Rasťa Kolarčíka
  2. miesto: družstvo Antona Stanka
  3. miesto: družstvo Jána Kolarčíka

    Takže, putovný pohár vyhralo družstvo Rasťa Kolarčíka, ktorý na budúci rok obhají, alebo odovzdá ďalej 😉 .

    Pri turnaji chlapi, ako býva zvykom, vyhladli. Záchranou bola chutná kapustnica, ktorej nikto neodolá. Myslíme, že to bola vydarená akcia pre chlapov a chlapcov, ale to už musia posúdiť oni sami. Veríme, že o rok sa takto stretneme opäť.

Share this post